Kategória

Travel

Kategória
ANTARKTÍDA – prvé slovo, ktoré nás napadne, keď niekto povie ľadovce či najchladnejšia ľadovcová krajina. Jednoducho a jasne, napriek všetkým záporným faktorom je to nádherné prostredie. Rozľahlé ľady široko ďaleko, málo ľudí a pokoj. Na druhej strane nebezpečie a drsné podmienky. Aj takáto vie byť Antarktída a veru, že aj je. Ale vedeli ste o nej týchto pár dôležitých informácií?
Jedného dňa takmer každý študent začne zvažovať svoje príležitosti v širokom okolí. Mnohý si nájdu svoje miesto v rodnej krajine, iní sa snažia o progres na nejakej zahraničnej univerzite. Mnohokrát sa však študenti nevedia zorientovať vo veľkom počte univerzít. Prinášame vám zoznam siedmych krajín, v ktorých sa vám dostane najlepšieho vzdelania a príležitostí.
Nudí vás váš život? Zúfalo sa tešíte na víkend, počas ktorého máte naplánovaný výlet s priateľmi? Máte určite veľa balenia, no neviete zrejme, kde začať. Dovoľte, aby sme vám to uľahčili. V článku uvádzame desať vecí, o ktoré sa musíte postarať, ak idete na cesty. Nájdete tu veľa dôležitých vecí, ktoré sa vám pri chystaní určite zídu.