Kategória

Travel

Kategória
Slovensko je územie plné pohorí. Od západu na východ, od severu na juh je priam posiate vrchmi a kopcami. Ak chceme našu krajinu skutočne spoznať, mali by sme ich navštíviť čo najviac. V prípade, že vás turistika príliš neláka, skúste navštíviť aspoň týchto 6 pohorí. Budete sa môcť pochváliť, že ste boli na miestach pýšiacimi sa titulom naj.

Leto je čas dovoleniek, cestovania a oddychu. Slováci radi cestujú napríklad do Chorvátska či Bulharska, ale obľúbenou destináciou je aj Taliansko. No kam do Talianska k moru? Najbližšie je autom zo Slovenskej republiky severné Taliansko. Prečítajte si ako sa prichystať na cestu a na čo si dávať pozor… Ak ste sa toto leto rozhodli navštíviť talianske pláže, urobili ste dobre. Taliansko je krásnou krajinou s bohatou históriou, skvelým jedlom, vínom, plážami, bujným nočným životom a…

ANTARKTÍDA – prvé slovo, ktoré nás napadne, keď niekto povie ľadovce či najchladnejšia ľadovcová krajina. Jednoducho a jasne, napriek všetkým záporným faktorom je to nádherné prostredie. Rozľahlé ľady široko ďaleko, málo ľudí a pokoj. Na druhej strane nebezpečie a drsné podmienky. Aj takáto vie byť Antarktída a veru, že aj je. Ale vedeli ste o nej týchto pár dôležitých informácií?
Jedného dňa takmer každý študent začne zvažovať svoje príležitosti v širokom okolí. Mnohý si nájdu svoje miesto v rodnej krajine, iní sa snažia o progres na nejakej zahraničnej univerzite. Mnohokrát sa však študenti nevedia zorientovať vo veľkom počte univerzít. Prinášame vám zoznam siedmych krajín, v ktorých sa vám dostane najlepšieho vzdelania a príležitostí.