V dnešnej dobe si už v podstate ani nevieme predstaviť život bez internetu. Je všade okolo nás a internet v mobile je už v podstate samozrejmosťou. Mnohí z nás si však ešte pamätajú dobu, keď bol internet len výsadou vyvolených. Pozrime sa v krátkosti na históriu internetu na Slovensku.

Mnohí muži spôsob nevedia, no chcú, boja sa, no túžia po tom, aby žena, ktorá sa im páči, opätovala ich náklonnosť. No chlapi, nestačí len chcieť. Ak niečo v živote chcete, musíte preto niečo urobiť. Rovnako je to aj vo vzťahoch. Ak chcete, aby sa žena pozerala rovnakým smerom ako vy, skúste pre to niečo urobiť.

Ako zbaliť ženu – rady a tipy

Rád, ako zbaliť dievča či ženu, je niekoľko miliónov. Na internete a v časopisoch sa môžete stretnúť s radami a tipmi, ako získať vami obdivovanú ženu na svoju stranu, ako odísť z baru či reštaurácie so ženou, po ktorej celý večer nenápadne pokukujete. A práve pohľad je pri nadväzovaní vzťahov veľmi dôležitý. Ak mu neprikladáte až takú vážnosť, skúste to napraviť a prestaňte sa hanbiť.

Nadviažte kontakt so ženou svojho záujmu

Pýtate sa, prečo je pohľad taký dôležitý? Odpoveď je jednoduchá, keďže vieme, aké sú ženy krehké bytosti, no zároveň milujú záujem. Váš záujem ich utvrdzuje v tom, že sú krásne a že sú žiadané. A to ženy chcú. Preto nadviažte najprv očný kontakt. Ak žena neodvráti pohľad hneď, je to pre vás jasný signál, že máte šancu. Ak na ňu pozeráte a ona vám dokonca tento pohľad vráti, hra sa môže začať, a vy sa môžete snažiť o túto ženu ďalej. Očný kontakt je dôležitý, no neprežeňte to, nevyplašte ženu hneď na začiatku.

Nervózny hlas či zdravé sebavedomie?

Neverbálna komunikácia hrá dôležitú rolu v situáciách, keď chcete na ženu zapôsobiť. Očný kontakt sme spomenuli, no takisto tón hlasu, ktorým sa k žene prihovoríte, či reč tela o vás prezradí veľa a ovplyvní to, či sa vzťah so ženou bude vytvárať alebo „zhorí“ hneď na začiatku. Roztrasený a nervózny hlas na ženu nezapôsobí, no ak sa jej prihovoríte jemne sebavedomo, no zároveň úprimne a pokojne, konverzácia môže pokračovať.

Konverzovať? Áno, ale…

Mnohým mužom pri slove konverzácia vystúpi pot na čelo a nevedia, čo ďalej. Staré známe „byť sám sebou“ platí v tomto prípade dvojnásobne, a preto buď vtipný, no nie nasilu, buď milý, pochváľ ju, vyjadri jej obdiv, no všetko s mierou. Namiešaním týchto ingrediencií sa váš večer môže skončiť zaujímavo.

Zaujať ženu v bare či niekde na párty sa môže zdať pre mnohých chlapov ťažké. No nadviazať vzťah so ženou cez internet sa javí ako o niečo ťažšia úloha.

Ako ju zbaliť na Facebooku

Ako osloviť ženu na internete? To je ťažká otázka a odpoveď na ňu nie je jednoznačná. Dnes sa pod pojmom internet často nemyslia klasické online zoznamky, pokec či hľadanie si partnera cez anonymné profily. Najpoužívanejším komunikačným kanálom je stopercentne Facebook, vďaka ktorému sa spoznalo a dalo „dokopy“ mnoho párov a nejeden chlap zbalil ženu. Práve anonymita a čaro tajomnosti, keď nevieš, kto presne sedí na druhej strane, dodáva komunikácii náboj a vzrušenie.

Ak neodpisuje, nemá záujem

Čo je však veľmi dôležité pri nadväzovaní vzťahu cez internet? Nevyplašiť ženu, nenaliehať na ňu a netlačiť na ňu zanechávaním doslova zúfalých správ v jej pošte. Ak žena neodpovedá na vaše správy, neodpisuje po niekoľkých hodinách či dňoch, je potrebné zaradiť spiatočku a skúsiť šťastie inde. To sú totiž jasné signály, že žena záujem nemá.

Oslovte neznámu

Zaujať ženu na internete prostredníctvom správy je ťažké, jej formulácia a obsah môžu na ženu buď urobiť dojem, alebo ju odradiť hneď na začiatku. Ak je žena, ktorú chcete osloviť, úplne neznáma, snažte sa ju zaujať svojím profilom, ktorý niečo o vás napovie. Určite pomôže aj dobrá profilovka. Žena chce vedieť, kto o ňu javí záujem, a na základe toho si vyberie.

Facebook nie je zoznamka

Ak máte so ženou, ktorú chcete zbaliť, spoločných priateľov, je to super tip na začatie konverzácie. Prípadne sa môžete „náhodne“ stretnúť na akcii, ktorú si si na Facebooku všimol. Je dôležité nezabúdať na to, že na Facebook sa dnes ľudia nechodia zoznamovať. Facebook slúži na písanie si s priateľmi, a to môže byť tvoja šanca.

Odpoveď na otázku, ako zbaliť babu, neexistuje, respektíve neexistuje jedna konkrétna a jednoznačná rada či pomôcka, vďaka ktorej vyhráte. Treba byť chlapom, ktorý to vezme celé do svojich rúk, venuje žene pozornosť, neodplaší ju, je milý, sám sebou a vie, čo chce. Ak sa toho chytíte a aspoň spolovice sa budete snažiť byť takýmto chlapom, máte vyhraté. Nie je síce stopercentne isté, že vám žena odpovie kladne, no kto neskúsi, nevie, však?

Autor

Som blogerka a copywriterka, vyštudovaná ekonómka a večná optimistka. Píšem rada o všetkom, čo ma zaujíma, najradšej ale o zdravej výžive, vzťahoch a aktívnom živote. Keď mám chvíľu voľna, rada si zájdem s kamarátmi posedieť do kaviarne, alebo na dobrý koncert a cez víkend chodím najradšej za rodičmi na dedinu, kde som vyrastala.